Jestem samoukiem. Pierwszy aparat kupiłem na początku 2013 roku i mozolnie pracowałem nad jakością zdjęć. Mnóstwo rzeczy z dzisiejszą wiedzą zrobiłbym wtedy szybciej i lepiej. W ogóle bym mógł niektóre rzeczy zrobić, bo zdarzały się sytuacje, gdy się poddawałem i nie realizowałem danego tematu tak, jak go sobie wyobrażałem. Mogę Ci pomóc w drodze po lepsze zdjęcia. Od zupełnych podstaw i poznawanie aparatu, przez bardziej zaawansowane techniki fotografii, po zdjęcia z wykorzystaniem reporterskich i studyjnych lamp błyskowych (korzystam ze sprzętu firmy Quadralite, która jest mom partnerem sprzętowym). W 2018 roku współprowadziłem gdańskie warsztaty w ramach pierwszej edycji Quadralite Road Show. To właśnie ich skrót widzisz na filmie powyżej. Napisz, jak mogę Ci pomóc. Dobiorę indywidualnie zakres wiedzy, który omówimy i przećwiczymy.

Zapytaj o szczegóły

Moje pierwsze spotkanie z Lightroomem nie było miłe - na pierwszy rzut oka oprogramowanie Adobe wydawało mi się chaotyczne, nielogiczne i zbyt trudne do opanowania. Po kilku latach pracy z Lightroomem nie wyobrażam sobie bez niego fotograficznego życia. Nie chodzi tylko o obrabianie. LR to także miejsce katalogowania zdjęć i budowania biblioteki. Oferuję Ci indywidualne konsultacje lub szkolenie. Jeśli chcesz poznać Lightrooma od podstaw albo podszkolić się z obsługi tego oprogramowania, mogę Ci pomóc. Napisz, czego potrzebujesz, a ja przygotuję dla Ciebie indywidualny tok nauczania.

Zapytaj o szczegóły

"Piec od kuchni" to miejsce na YouTubie, gdzie będę dzielił się poradami, kulisami pracy, testami sprzętu. Tym samym będę rozwijał moją kiełkującą pasję - tworzenie i montaż wideo.