Chciałbym wiosnę. I nie będę z tej okazji częściej dodawał nowych wpisów.

Z tradycyjnym poślizgiem zdjęcia z tegorocznej edycji Afryka Reggae Festival. Poza jednym zdjęciem (zgadnijcie, cwaniaczki) nie jestem przekonany do tego materiału. Chyba jednak widać, że jamajskie rytmy nie są dla mnie.

Pamiętacie Pudziana, który przeciągał ciężarówki w telewizji i nie latał z pałą bejsbolową na fejsie? Ja też nie. No dobra, jestem tak stary, że pamiętam. Ale czemu wspominam o Pudzianie? Tak po prostu chciałem zagaić. Gdy sponsorzy stwierdzili, że jednak z siłaczy jest słaby hajs i nie było już cotygodniowego przesiadywania w soboty przez telewizorem, myślałem, że wymarli. A jednak nie. W Chełmży jest jeden i to ze sporym szacunem na dzielni. O Tomaszu Rzymkowskim przeczytacie w Poza Toruń.

Żeby nie było, że nie dotrzymuję słowa, to cały czas targam za sobą softoboxy. Tym razem wykorzystałem je do zrobienia zdjęć na potrzeby zapowiedzi Forum Gospodarczego Welconomy Toruń. Na zdjęciu Jacek Janiszewski, pomysłodawca tego wydarzenia. A taka fajna świecącą ściana znajduje się w Hotelu Copernicus.

I na koniec prawdziwy deser. Piękny rudzielec z toruńskiej wystawy kotów. Od teraz, gdy będzie Wam smutno i źle, możecie tutaj zajrzeć i sobie popatrzeć. Nic Wam to nie da, ale zawsze próbowałem pomóc.